Loading...

Jedlý papír Unicorn s fialovou hřívou 19,5cm - PICTURE

Kouzelný jednorožec s fialovou hřívou rozzáří každou oslavu.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 6.10.2026

100 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír s průměrem 19,5 cm přináší jemný a pohádkový motiv jednorožce, který nadchne děti i dospělé. Potisk je proveden kvalitními potravinářskými barvami, díky nimž vyniknou syté barvy a jemné detaily. Obrázek působí elegantně a dodá sladkostem jedinečný vzhled plný fantazie.

Doporučení: Pro perfektní vzhled a zvýraznění barev doporučujeme použít gel na jedlý papír, který motiv přichytí a dodá mu krásný lesk.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír jednorožec - Unicorn
Jedlý papír pro holky
Jedlý papír na dort
Výrobce Magic
EAN 2700001250012
Kód produktu pic086

Recenze

100 %
Vypadá skvěle, dcera bude nadšená.
80 %
Nebyl uveden průměr jedleho papíru
Zboží OK, pouze s problémy s doručením
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Figurka na dort růžový jednorožec - Dekora

Figurka na dort v podobě růžového jednorožce potěší především děti. Výška 10 cm.

153 Kč

Skladem > 10 ks
-28 %
Vykrajovátko sada Unicorn - Cakesicq

Vykrajovátko sada Unicorn - Cakesicq

Sada vykrajovátek s motivem Unicorn od Cakesicq.
53 Kč
38 Kč

Skladem > 10 ks

Svíčka jednorožec - Dekora

Svíčka Jednorožec na dort dodá narozeninovému dortu kouzelný pohádkový detail a p

55 Kč

Skladem 5 ks

Papírové ubrousky 33x33cm 20ks - Procos

Dolaď narozeninový stůl kouzelným motivem jednorožce a duhy – barevné papírové ubrousky krásně dop

62 Kč

Skladem > 10 ks

Zápich na dort jednorožec tesia - Dekora

Zápich na dort jednorožec tesia. Rozměry šířka 16,5 cm x výška 9,5 cm, špejle 13,5 cm.

64 Kč

Skladem > 5 ks

Fóliový balónek růžový jednorožec 70cm - Cakesicq

Fóliový balónek růžový jednorožec, 70 cm.

98 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks